Расписание занятий

График работы объединений по интересам на 2 полугодие 2020/2021 учебный год

Расписание звонков

Працягласць вучэбных заняткаў для вучняў 1 класа

на 2020/2021 навучальны год

1 урок

9.00 - 9.35

2 урок

9.55 - 10.30

3 урок

10.50 - 11.25

4 урок

11.45 - 12.20

5 урок

12.40  - 13.15

 

Працягласць вучэбных заняткаў для вучняў 2-11 класа

на 2020/2021 навучальны год (панядзелак-пятніца)

Інфармацыйная гадзіна (панядзелак)

8.30-8.50

1 урок

9.00 - 9.45

2 урок

10.00-10.45

3 урок

10.55-11.40

4 урок

11.50-12.35

5 урок

12.55-13.40

6 урок

14.05-14.50

7 урок

15.10-15.55

 

 

Працягласць вучэбных заняткаў для вучняў 10-11 класаў на 2020/2021 навучальны год па суботах

 

1 урок

9.00 – 9.45

2 урок

9.55-10.40

3 урок

10.50-11.35

4 урок

11.45-12.30

5 урок

12.40-13.25

 

 

свернуть

Расписание занятий на I полугодие 2020/2021 учебного года

Расписание факультативных занятий на I полугодие 2020/2021 учебного года

Аб арганізацыі работы аб'яднанняў па інтарэсах у 2020/2021 навучальным годзе

10.09.2020

 

 

Аб арганізацыі работы

аб'яднанняў па інтарэсах

у 2020/2021 навучальным годзе

 

З  мэтах развіцця творчых, спартыўных, вучэбных і іншых інтарэсаў навучэнцаў, прадухілення супрацьпраўных паводзін непаўналетніх, арганізацыі пазаўрочнай занятасці з улікам запытаў навучэнцаў і на падставе заяў законных прадстаўнікоў

ЗАГАДВАЮ:

  1. Арганізаваць работу аб'яднання па інтарэсах “Дэкупаж” з 01.09.2020 і залічыць у яго наступных навучэнцаў:

Бабровіч Ілля

5 кл.

Брыль Паліна

5 кл.

Грыпініч Мацвей

5 кл.

Дуровіч Арцём

5 кл.

Рабчыкава Карына

5 кл.

Чвайкоўскі Максім

5 кл.

Шыкавец Сцяпан

5 кл.

Шымановіч Дар’я

5 кл.

  1. Прызначыць кіраўніком аб’яднання па інтарэсах “Дэкупаж” педагога дадатковай адукацыі Саўчыц А.С.
  2. Арганізаваць работу аб'яднання па інтарэсах “Агульная фізічная падрыхтоўка” з 14.09.2020 і залічыць у яго наступных навучэнцаў:

Усціновіч Надзея

9 кл.

Арліцкая Яна

9 кл.

Петрусевіч Паліна

9 кл.

Алейнік Уладзіслаў

8 кл.

Сівіцкі Алег

8 кл.

Пакладок Ілля

7 кл.

Клімаў Ілля

7 кл.

Антановіч Уладзіслаў

7 кл.

Дуровіч Вікторыя

6 кл.

Мароз Вадзім

8 кл.

Арліцкая Ангеліна

6 кл.

Лемешава Валерыя

6 кл.

  1. Прызначыць кіраўніком аб’яднання па інтарэсах “Агульная фізічная падрыхтоўка” педагога дадатковай адукацыі Стэльмах А.М.
  2. Арганізаваць работу аб'яднання па інтарэсах “Спартыўныя гульні” з 14.09.2020 і залічыць у яго наступных навучэнцаў:

Жаўняровіч Аляксей

4 кл.

Ванецкая Елізавета

4 кл.

Туровіч Кірыл

3 кл.

Гарбацэвіч Мацвей

3 кл.

Пакладок Марыя

3 кл.

Усціновіч Валерыя

3 кл.

Салагуб Іван

3 кл.

Бабровіч Алеся

2 кл.

Чарток Марк

2 кл.

Мацюшка Уладзіслава

2 кл.

  1. Прызначыць кіраўніком аб’яднання па інтарэсах “Спартыўныя гульні” педагога дадатковай адукацыі Хаміцэвіч А.Ул.
  2. Арганізаваць работу аб'яднання па інтарэсах “Падрыхтоўка да алімпіяды па хіміі” з 14.09.2020 і залічыць у яго наступных навучэнцаў:

1-ая група

 

Пакладок Ілля

7 кл.

Будай Ягор

7кл.

Буслаўскі Андрэй

7 кл.

Карабанаў Вячаслаў

7кл.

Івашанка Маргарыта

7 кл.

Мацюшка Кірыл

7 кл.

2-ая група

 

Арліцкая Дар’я

11 кл.

Шмагароў Максім

8 кл.

Лявончык Арсеній

11 кл.

Клімёнак Анастасія

8 кл.

Аляшкевіч Дар’я

10 кл.

Алейнік Уладзіслаў

8 кл.

  1. Прызначыць кіраўніком аб’яднання па інтарэсах “Падрыхтоўка да алімпіяды па хіміі” педагога дадатковай адукацыі Судніковіч С.В.
  2. Арганізаваць работу аб'яднання па інтарэсах “Шашкі. Шахматы” з 14.09.2020 і залічыць у яго наступных навучэнцаў:

Жаўняровіч Аляксей

4 кл.

Нарэйка Вольга

4 кл.

Салагуб Іван

3 кл.

Бабровіч Алеся

2 кл.

Бабровіч Ілля

5 кл.

Стасіловіч Ганна

5 кл.

Грыпініч Мацвей

5 кл.

Дуровіч Арцём

5 кл.

Чвайкоўскі Максім

5 кл.

Жылінскі Мікіта

6 кл.

  1. Прызначыць кіраўніком аб’яднання па інтарэсах “Шашкі. Шахматы” педагога дадатковай адукацыі Пуцэйка І.І.
  2. Арганізаваць работу аб'яднання па інтарэсах “Інтэлектуальны клуб “Вязынь. Новае пакаленне” з 14.09.2020 і залічыць у яго наступных навучэнцаў:

Лявончык Арсеній

11 кл.

Язубец Аляксей

11 кл.

Арліцкая Дар’я

11 кл.

Брыль Ягор

8 кл.

Гарбацэвіч Карына

6 кл.

Івашанка Маргарыта

7 кл.

Чвайкоўскі Максім

5 кл.

Грыпініч Мацвей

5 кл.

Брыль Паліна

5 кл.

Шыкавец Сцяпан

5 кл.

  1. Прызначыць кіраўніком аб’яднання па інтарэсах “Інтэлектуальны клуб “Вязынь. Новае пакаленне” педагога дадатковай адукацыі Пуцэйка І.І.

 

 

 

 

График работы обьединений по интересам

свернуть

График работы спортивного зала