Расписание занятий

График работы объединений по интересам на 2 полугодие 2020/2021 учебный год

Расписание звонков

Працягласць вучэбных заняткаў для вучняў 1 класа

на 2020/2021 навучальны год

1 урок

9.00 - 9.35

2 урок

9.55 - 10.30

3 урок

10.50 - 11.25

4 урок

11.45 - 12.20

5 урок

12.40  - 13.15

 

Працягласць вучэбных заняткаў для вучняў 2-11 класа

на 2020/2021 навучальны год (панядзелак-пятніца)

Інфармацыйная гадзіна (панядзелак)

8.30-8.50

1 урок

9.00 - 9.45

2 урок

10.00-10.45

3 урок

10.55-11.40

4 урок

11.50-12.35

5 урок

12.55-13.40

6 урок

14.05-14.50

7 урок

15.10-15.55

 

 

Працягласць вучэбных заняткаў для вучняў 10-11 класаў на 2020/2021 навучальны год па суботах

 

1 урок

9.00 – 9.45

2 урок

9.55-10.40

3 урок

10.50-11.35

4 урок

11.45-12.30

5 урок

12.40-13.25

 

 

свернуть

График работы спортивного зала на 2 полугодие 2020/21 учебного года

04.01.2021

График работы спортивного зала

на 2 полугодие 2020/21 учебного года

С1

С2

свернуть

Расписание занятий на 2 полугодие 2020/2021 учебного года

Расписание 1-4с

Расписание 5-8с

Расп 9-11с

 

 

 

 

 

свернуть

Расписание факультативных занятий на 2 полугодие 2020/2021 учебного года

                                                                         

 

Расклад  факультатыўных  заняткаў 

на  другое паўгоддзе  2020/2021 навучальнага  года

 

№п/п

Назва

Кл

ПІІ па бацьку настаўніка

Кол-ць

нав.

Кол га-дзін

П

А

С

Ч

П

Сб

1

Вытокі роднай мовы

1

Галубоўская Н.А.

4

1

 

 

 

8.15

 

 

2

Матэматычная вяселка

1

Галубоўская Н.А.

4

1

 

 

8.15

 

 

 

3

Творчая майстэрня

1

Рэўкоўская Л.І.

4

1

 

 

 

13.00

 

 

4

У свеце прыгожага

1

Рэўкоўская Л.І.

5

1

 

13.00

 

 

 

 

5

Матэматычная вяселка

2

Філістовіч Т.А.

5

1

 

 

13.00

 

 

 

6

Тайны звуков и букв

2

Філістовіч Т.А.

5

1

 

13.00

 

 

 

 

7

Матэматычная вяселка

3

Крывашэй Р.Г.

6

1

 

 

13.00

 

 

 

8

Я, энэргія і навакольнае асяроддзе

3

Крывашэй Р.Г.

6

1

 

 

 

 

 

14.05

 

9

Творчая майстэрня

3

Рэўкоўская Л.І.

3

1

 

14.05

 

 

 

 

10

Рашэнне  тэкставых задач

4

Хаміцэвіч А.У.

4

1

 

 

13.00

 

 

 

11

Кладовая слов русского языка

 

5

Саўчыц А.С.

6

1

14.05

 

 

 

 

 

12

Рашэнне  тэкставых задач

5

Судніковіч С.В.

6

1

14.05

 

 

 

 

 

13

Народная

лялька

5

Саўчыц А.С.

4

1

 

15.10

 

 

 

 

14

Дамашняя

 майстэрня

6

Філістовіч М.А.

4

1

 

14.05

 

 

 

 

15

Рашэнне  тэкставых задач

6

Судніковіч С.В.

4

1

 

 

8.00

 

 

 

16

Падарожжы па геаграфічнай карце

6

Сухая С.І.

3

1

 

 

 

 

15.10

 

17

Святы і традыцыі

6

Галубоўская Н.А.

4

1

 

14.05

 

 

 

 

18

Дамашняя

майстэрня

7

Філістовіч М.А.

4

1

 

 

 

15.10

 

 

19

Рашэнне  тэкставых задач

7

Тарасевіч М.А.

5

1

 

 

15.10

 

 

 

20

У краіне цудоўнай хіміі

7

Судніковіч С.В.

4

1

 

15.10

 

 

 

 

21

Цікаўным аб тайнах рэчываў

8

Судніковіч С.В.

4

1

 

 

 

15.10

 

 

22

Гэты няпросты просты сказ

8

Грыневіч В.А.

5

1

 

15.10

 

 

 

 

23

Працягваем адкрываць тайны рэчываў

9

Судніковіч С.В.

5

1

 

 

 

 

 

9.55

24

Обобщающий курс

9

Грыневіч В.А.

3

1

 

 

 

 

 

9.55

25

Прафесія маёй мары

9

Рэўкоўская Л.І.

8

1

 

 

 

 

 

9.00

26

Паўтараем матэматыку

9

Тарасевіч М.А.

10

1

 

 

8.00

 

 

 

27

Падагульнял.

факультатыўны курс па беларускай мове

10

Суднік В.М.

4

1

 

 

15.10

 

 

 

28

Лексіка-граматычны практыкум

11

Дзядзюля С.І.

3

1

14.05

 

 

 

 

 

 

 

Намеснік  дырэктара  па вучэбнай рабоце                      А.А.Грыпініч

 

 

УЗГОДНЕНА 

Пратакол сходу

прафсаюзнага  камітэту

№ ___ ад________

 

 

свернуть