Расписание занятий

Расписание звонков

Працягласць вучэбных заняткаў для вучняў 1 класа

на 2019/2020 навучальны год

1 урок

9.00 - 9.35

2 урок

9.55 - 10.30

3 урок

10.50 - 11.25

4 урок

11.45 - 12.20

5 урок

12.40  - 13.15

 

Працягласць вучэбных заняткаў для вучняў 2-11 класа

на 2019/2020 навучальны год (панядзелак-пятніца)

Інфармацыйная гадзіна (панядзелак)

8.30-8.50

1 урок

9.00 - 9.45

2 урок

10.00-10.45

3 урок

10.55-11.40

4 урок

11.50-12.35

5 урок

12.55-13.40

6 урок

14.00-14.45

7 урок

15.05-15.50

 

Працягласць вучэбных заняткаў для вучняў 10-11 класа

на 2019/2020 навучальны год (субота)

1 урок

9.00 - 9.45

2 урок

9.55-10.40

3 урок

10.50-11.35

4 урок

11.45-12.30

 

свернуть

Расписание занятий на IV четверть 2019/2020 учебного года

Расклад вучэбных заняткаў у 1-4 класах

на 4 чвэрць 2019/2020 навучальнага года

 

 

 

Час

1 клас

 

 

Час

2 клас

3 клас

4 клас

ПАНЯДЗЕЛАК

0.

8.30-8.50

Гадзіна інфарм

0.

8.30-8.50

Г а д з і н а    і н ф а р м а в а н н я

 

1.

9.00-9.35

чал. і свет

1.

9.00-9.45

бел.літ-ра// бел.літ-ра

русск.лит.

русск.лит.

2.

10.00-10.35

бел.мова

2.

10.00-10.45

бел.мова// бел.мова

русск.язык

русск.язык

3.

10.55-11.30

бел.літ-ра

3.

10.55-11.40

матэматыка// матэматыка

фіз.к. і зд.

бел. літ-ра

4.

12.00-12.35

выяўл.маст.

4.

12.00-12.45

чал. і свет// чал. і свет

музыка

АБЖ

5.

13.05-13.40

 

5.

13.05-13.50

ФЗ Мат.вяс.

АБЖ

фіз.к. і зд.

 

 

 

6.

14.00-14.45

 

 

стым./падтр

АЎТОРАК

0.

8.00-8.45

ФЗ У св.прыг

0.

8.00-8.45

 

 

 

1.

9.00-9.35

музыка

1.

9.00-9.45

русск.язык//

СБА

бел. літ-ра

выяўл.маст.

2.

10.00-10.35

матэматыка

2.

10.00-10.45

матэматыка// матэматыка

бел.мова

матэматыка

 

3.

10.55-11.30

русск.язык

3.

10.55-11.40

русск.лит. //

СБА

матэматыка

ням.мова

4.

12.00-12.35

фіз.к. і зд.

4.

12.00-12.45

прац.нав. //

прац.нав.

ням.мова

бел.мова

5.

13.05-13.40

ФЗ Выт. р.м.

5.

13.05-13.50

КГ

ФЗ РТЗ // матэм.

прац.нав.

 

 

 

6.

14.00-14.45

 

стым./падтр

 

ФЗ РТЗ

СЕРАДА

0.

8.00-8.45

 

0.

8.00-8.45

 

 

 

1.

9.00-9.35

бел.літ-ра

1.

9.00-9.45

бел.літ-ра// бел.літ-ра

русск.лит.

матэматыка

2.

10.00-10.35

матэматыка

2.

10.00-10.45

фіз.к. і зд.

матэматыка

бел.мова

3.

10.55-11.30

ГЗС

3.

10.55-11.40

матэматыка// матэматыка

ням.мова

ГЗС

4.

12.00-12.35

бел.мова

4.

12.00-12.45

бел.мова// бел.мова

русск.язык

русск.язык

5.

13.05-13.40

 

5.

13.05-13.50

ФЗ ТЗБ

чал. і свет

русск.лит.

6.

14.00-14.45

 

-// чал. і свет

 

 

ЧАЦВЕР

0.

8.00-8.45

 

0.

8.00-8.45

 

 

 

1.

9.00-9.35

фіз.к. і зд.т

1.

9.00-9.45

ГЗС

прац.нав.

музыка

2.

10.00-10.35

матэматыка

2.

10.00-10.45

музыка

русск.язык

ням.мова

3.

10.55-11.30

бел.літ-ра

3.

10.55-11.40

АБЖ

матэматыка

матэматыка

4.

12.00-12.35

КГ

4.

12.00-12.45

русск.язык//

прац.нав.

бел. літ-ра

русск.язык

5.

13.05-13.40

ФЗ Мат.вяс.

5.

13.05-13.50

русск.лит. //

бел.літ-ра

фіз.к. і зд.

 

АПІ

 

 

 

6.

14.00-14.45

- /матэматыка

КГ

 

КГ

ПЯТНІЦА

0.

8.00-8.45

 

0.

8.00-8.45

 

 

 

1.

9.00-9.35

выяўл.маст.

1.

9.00-9.45

русск.язык // бел.мова

выяўл.маст.

ням.мова

2.

10.00-10.35

матэматыка

2.

10.00-10.45

матэматыка// матэматыка

матэматыка

чал. і свет

3.

10.55-11.30

прац.нав.

3.

10.55-11.40

фіз.к. і зд.

бел.мова // бел.мова

матэматыка

4.

12.00-12.35

бел.мова

4.

12.00-12.45

выяўл.маст.

ням.мова

фіз.к. і зд.

5.

13.05-13.40

стым./падтр

5.

13.05-13.50

стым./падтр//

чал. і свет

ГЗС

бел.літ-ра

 

 

 

6.

14.00-14.45

 

 

АПІ

 

Расклад вучэбных заняткаў у 5-8 класах

на 4 чвэрць 2019/2020 навучальнага года

 

 

Час

5 клас

 

№каб

6 клас

№каб

7 клас

№каб

8 клас

№каб

ПАНЯДЗЕЛАК

0.

8.30-8.50

Г  а  д  з  і  н  а     і  н  ф  а  р  м  а  в  а  н  н  я

1.

9.00-9.45

русск.лит.

2.16

матэматыка

2.9

ням.мова

2.1

бел.літ.

2.5

2.

10.00-10.45

русск.язык

2.16

фіз.к. і зд.

1.3

матэматыка

2.14

бел.мова

2.5

3.

10.55-11.40

матэматыка

2.9

русск.язык

2.16

біялогія

2.15

матэматыка

2.14

4.

11.50-12.35

фіз.к. і зд.

1.3

сусв.гіст.

1.1

русск.лит.

2.16

русск.язык

2.5

5.

12.55-13.40

чал.і свет

2.15

бел.мова

2.5

русск.язык

2.16

ням.м./інфарм

2.1/2.4

6.

14.00-14.45

 

 

інфарм./ -

2.4

фіз.к. і зд.

1.3

біялогія

2.15

7.

15.05-15.50

 

 

 

 

інфарм./ -

2.4

 

 

АЎТОРАК

0.

8.00-8.45

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

9.00-9.45

бел.літ.

2.5

ням.мова

2.1

русск.лит.

2.16

сусв.гіст.

1.1

2.

10.00-10.45

бел.мова

2.5

ГЗС

1.3

русск.язык

2.16

інфарм./ням.м

2.4/2.1

3.

10.55-11.40

матэматыка

2.9

бел.мова

2.16

геаграфія

2.15

тэхн./абсл.пр

м/1.8

4.

11.50-12.35

ГЗС

1.3

бел.літ.

2.16

матэматыка

2.14

геаграфія

2.15

5.

12.55-13.40

ням.мова

2.1

матэматыка

2.9

ГЗС

1.3

матэматыка

2.14

6.

14.00-14.45

АБЖ

1.1

біялогія

2.15

хімія

2.9

фіз.к. і зд.

1.3

7.

15.05-15.50

 

 

 

 

 

 

 

 

СЕРАДА

0.

8.00-8.45

 

 

 

 

-/ інфарм.

2.4

 

 

1.

9.00-9.45

ням.мова

2.1

русск.лит.

2.16

матэматыка

2.14

фізіка

1.4

2.

10.00-10.45

фіз.к. і зд.

1.3

русск.язык

2.16

фізіка

1.4

матэматыка

2.14

3.

10.55-11.40

русск.лит.

2.16

матэматыка

2.9

ням.мова

2.1

бел.літ.

2.5

4.

11.50-12.35

русск.язык

2.16

фіз.к. і зд.

1.3

тэхн./абсл.пр

м/1.8

бел.мова

2.5

5.

12.55-13.40

матэматыка

2.9

ням.мова

2.1

тэхн./абсл.пр

м/1.8

ГЗС

1.3

6.

14.00-14.45

 

 

геаграфія

2.15

 

 

ням.м./ням.м.

2.1/1.4

7.

15.05-15.50

 

 

 

 

 

 

 

 

ЧАЦВЕР

0.

8.00-8.45

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

9.00-9.45

сусв.гіст.

1.1

тэхн./абсл.пр

м/1.8

бел.літ.

2.16

біялогія

2.15

2.

10.00-10.45

матэматыка

2.9

тэхн./абсл.пр

м/1.8

бел.мова

2.16

матэматыка

2.14

3.

10.55-11.40

тэхн./абсл.пр

м/1.8

матэматыка

2.9

біялогія

2.15

фіз.к. і зд.

1.3

4.

11.50-12.35

бел.літ.

2.5

бел.літ.

1.1

матэматыка

2.14

хімія

2.9

5.

12.55-13.40

бел.мова

2.5

бел.мова

1.1

фіз.к. і зд.

1.3

русск.язык

2.1

6.

14.00-14.45

мастацтва

2.5

 

 

сусв.гіст

1.1

русск.лит.

2.1

7.

15.05-15.50

 

 

 

 

 

 

мастацтва

2.5

ПЯТНІЦА

0.

8.00-8.45

 

 

-/ інфарм.

2.4

 

 

 

 

1.

9.00-9.45

матэматыка

2.9

русск.лит.

2.16

ням.мова

2.1

фізіка

1.4

2.

10.00-10.45

ням.мова

2.5

русск.язык

2.16

матэматыка

2.14

хімія

2.9

3.

10.55-11.40

бел.мова

2.5

мастацтва

2.15

фізіка

1.4

ням.м./ням.м.

2.1/2.16

4.

11.50-12.35

сусв.гіст.

2.15

матэматыка

2.9

бел.мова

2.16

гіст.Беларусі

1.1

5.

12.55-13.40

русск.язык

2.16

ням.мова

2.1

гіст.Беларусі

1.1

матэматыка

2.14

6.

14.00-14.45

 

 

гіст.Беларусі

1.1

мастацтва

2.5

геаграфія

2.15

7.

15.05-15.50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Расклад вучэбных заняткаў у 9-11 класах

на II паўгоддзе 2019/2020 навучальнага года

 

 

Час

9 клас

 

№каб

10 клас

№каб

11 клас

№каб

ПАНЯДЗЕЛАК

0.

8.30-8.50

Г  а  д  з  і  н  а     і  н  ф  а  р  м  а  в  а  н  н  я

1.

9.00-9.45

фіз.к. і зд.

1.3

інфарматыка

2.4

біялогія

2.15

2.

10.00-10.45

біялогія

2.15

хімія

2.9

ням.мова

2.1

3.

10.55-11.40

бел.мова

2.5

ням.мова

2.1

фіз.к. і зд.

1.3

4.

11.50-12.35

ням.мова

2.1

біялогія

2.15

матэматыка

2.14

5.

12.55-13.40

матэматыка

2.14

фіз.к. і зд.

1.3

русск.лит.

1.1

6.

14.00-14.45

мастацтва

2.5

-/матэмат.(б)

2.14

русск.язык

1.1

7.

15.05-15.50

 

 

 

 

 

 

АЎТОРАК

0.

8.00-8.45

інфарм./-

2.4

 

 

 

 

1.

9.00-9.45

фізіка

1.4

ГЗС

1.3

геаграфія

2.15

2.

10.00-10.45

матэматыка

2.14

сусв.гіст.

1.1

хімія

2.9

3.

10.55-11.40

гісторыя

1.1

матэмат.(п)/
бел.м (б)

2.14/ 2.5

інфарматыка

2.4

4.

11.50-12.35

гісторыя

1.1

бел.літ.

2.5

фізіка

1.4

5.

12.55-13.40

русск.лит.

2.16

грамадазн.

1.1

МП/ДП

2.15/1.4

6.

14.00-14.45

русск.язык

2.16

фізіка

1.4

матэматыка

2.14

7.

15.05-15.50

-/ інфарм.

2.4

матэмат.(п)/-

2.14

 

 

СЕРАДА

0.

8.00-8.45

 

 

 

 

прац.нав.

2.4

1.

9.00-9.45

бел.літ.

2.5

фіз.к. і зд.

1.3

прац.нав.

2.4

2.

10.00-10.45

бел.мова

2.5

ням.мова

2.1

прац.нав.

2.4

3.

10.55-11.40

фізіка

1.4

біялогія

2.15

прац.нав.

2.4

4.

11.50-12.35

хімія

2.9

геаграфія

2.15

ням.мова

2.1

5.

12.55-13.40

геаграфія

2.15

бел.м (п)/ матэмат.(б)

2.5/

2.14

прац.нав.

2.4

6.

14.00-14.45

ГЗС

1.3

бел.м (п)/

матэмат.(б)

2.5/

2.14

прац.нав.

2.4

7.

15.05-15.50

 

 

матэмат.(п)/-

2.14

 

 

ЧАЦВЕР

0.

8.00-8.45

 

 

 

 

 

 

1.

9.00-9.45

матэматыка

2.14

ням.мова

2.1

бел.літ.

2.5

2.

10.00-10.45

фіз.к. і зд.

1.3

геаграфія

2.15

бел.мова

2.5

3.

10.55-11.40

ням.мова

2.1

русск.лит.

2.16

матэматыка

2.14

4.

11.50-12.35

геаграфія

2.15

русск.язык

2.16

ням.мова

2.1

5.

12.55-13.40

русск.лит.

2.16

матэмат.(п)/
прац.нав (б)

2.14/ майст.

хімія

2.9

6.

14.00-14.45

русск.язык

2.16

матэмат.(п)/
прац.нав (б)

2.14/ майст.

фіз.к. і зд.

1.3

7.

15.05-15.50

 

 

-/прац.нав (б)

майст.

 

 

ПЯТНІЦА

0.

8.00-8.45

 

 

матэмат.(п)

2.14

 

 

1.

9.00-9.45

матэматыка

2.14

бел.літ.

2.5

грамадазн.

1.1

2.

10.00-10.45

ням.мова

2.1

гіст.Беларусі

1.1

гіст.Беларусі

2.15

3.

10.55-11.40

гісторыя

1.1

хімія

2.9

матэматыка

2.14

4.

11.50-12.35

фізіка

1.4

бел.м (п)/

матэмат. (б)

2.5/ майст

біялогія

2.15

5.

12.55-13.40

хімія

2.9

МП/ДП

2.15/1.4

фзіка

1.4

6.

14.00-14.45

тэхн./абсл.пр

м/1.8

фізіка

1.4

русск.лит.

2.16

7.

15.05-15.50

 

 

 

 

 

 

СУБОТА

 

1.

9.00-9.45

 

 

-/прац.нав (б)

майст.

ГЗС

1.3

2.

9.55-10.40

 

 

-/прац.нав (б)

майст.

сусв.гіст.

1.1

3.

10.50-11.35

 

 

-/прац.нав (б)

майст.

астраномія

1.4

4.

11.45-12.30

 

 

свернуть

Расписание факультативных занятий на IV четверть 2019/2020 учебного года

Расклад  факультатыўных  заняткаў 

на  другое паўгоддзе  2019/2020 навучальнага  года

 

№п/п

Назва

Кл

ПІІ па бацьку настаўніка

Кол-ць

нав.

Кол-ць га-дзін

П

А

С

Ч

П

Сб

1

Па прыступках правіл здаровага харчавання

1

Рэўкоўская Л.І.

3

1/0

 

 

 

 

8.00 

 

2

Матэматычная вяселка

1

Філістовіч Т.А.

3

1

 

 

 

12.55

 

 

3

Вытокі роднай мовы

1

Філістовіч Т.А.

3

1

 

12.55

 

 

 

 

4

У свеце прыгожага

1

Рэўкоўская Л.І.

3

1

 

8.00

 

 

 

 

5

Па прыступках правіл здаровага харчавання

2

Крывашэй Р.Г.

12

1/0

 

 

 

8.00

 

 

6

Тайны гукаў і літар

2

Крывашэй Р.Г.

12

0/1

 

 

 

8.00

 

 

7

Матэматычная вясёлка

2

Крывашэй Р.Г.

7

1

 

 

 

 

8.00

 

8

Рашэнне тэкставых задач

3

Хаміцэвіч А.У.

4

1

12.55

 

 

 

 

 

9

Па прыступках правіл здаровага харчавання

3

Хаміцэвіч А.У.

5

1/0

 

 

 

 

14.00

 

10

Рашэнне тэкставых задач

4

Саўчыц А.С.

3

1

 

 

 

8.00

 

 

11

Па прыступках правіл здаровага харчавання

4

Саўчыц А.С.

4

1/0

 

8.00

 

 

 

 

12

Рашэнне тэкставых задач

5

СудніковічС.В.

5

1

 

 

 

 

14.00

 

13

Дамашняя  майстэрня

6

Філістовіч М.А.

3

2

 

15.05

 

8.00

 

 

14

Рашэнне тэкставых задач

6

Судніковіч С.В.

4

1

 

 

 

8.00

 

 

15

Падарожжа па геаграфічнай карце

 

6

Сухая С.І.

4

1

 

 

15.05

 

 

 

16

Практыкум па чытанні (ням.м.)

6

Арэхва В.А.

3

1

 

8.00

 

 

 

 

17

Дамашняя  майстэрня

7

Філістовіч М.А.

3

1

 

 

14.00

 

 

 

18

Кухонныя камплекты

7

Галубоўская Н.А.

3

1

 

 

14.00

 

 

 

19

У краіне цудоўнай

хіміі

7

Судніковіч С.В.

5

1

 

 

14.00

 

 

 

20

Цікаўным аб тайнах рэчываў

8

Судніковіч С.В.

3

1

 

8.00

 

 

 

 

21

Гэты няпросты просты сказ

8

Суднік   В.М.

4

1

 

8.00

 

 

 

 

22

Культура моўнага маўлення

8

Арэхва В.А.

5

1

 

 

15.05

 

 

 

23

Падагульняльны факультатыўны курс па беларускай  

мове

9

Суднік В.М.

5

1

 

 

8.00

 

 

 

24

Камунікатыўная граматыка

9

Дзядзюля С.І.

5

1

 

 

15.05

 

 

 

25

Паўтараем матэматыку

9

Тарасевіч М.А.

6

1

15.05

 

 

 

 

 

26

Простыя рашэнні складаных задач (фізіка)

9

Пуцэйка І.І.

5

1

 

 

 

 

15.05

 

27

Абагульняючы факультатыўны курс па гісторыі Беларусі

11

Крот Т.А..

4

1

 

 

 

 

 

11.45

свернуть

График работы объединений по интересам во втором полугодии 2019/2020 учебного года

ГРАФІК

работы аб’яднанняў па інтарэсах

ДУА “Вязынскі  навучальна-педагагічны комплекс

дзіцячы сад-сярэдняя школа”

на ІІ  паўгоддзе 2019/2020 навучальнага года

Назва аб’яднання

Дзень правядзення

Час

Месца правядзення

Кіраўнік

1.

“Агульная фізічная падрыхтоўка”

Панядзелак

Субота

18.45 – 20.30

09.15-10.55

 

Спартыўная зала

 

Стэльмах А. М.

2.

“Шахматы і шашкі”

Серада

Пятніца

14.00 – 14.45

15.05-15.50

Каб.фізікі

Пуцэйка І.І.

3.

“Вязынь. Новае пакаленне”

Субота

09.00-9.45

10.00-10.45

Каб.фізікі

Пуцэйка І.І.

4.

“Падрыхтоўка да алімпіяды па хіміі”

Аўторак

 

Чацвер

 

Пятніца

15.05-15.50(1 гр.)

 

15.05-15.50(1гр.)

 

08.00-8.45(2гр.)

15.05-15.50(2гр.)

Кабінет хіміі

Судніковіч С.В.

5.

“Бісерапляценне”

Чацвер

Пятніца

12.55-13.40

14.00-14.45

Кабінет

пачат. класаў

Саўчыц А.С.

6.

“Спартыўныя гульні”

Панядзелак Серада

14.00-14.45

14.00-14.45

Спартыўная зала

Хаміцэвіч А.У.

 

 
 
 
 
 

свернуть

График работы спортивного зала

Графік занятасці спартыўнай залы

ДУА “Вязынскі навучальна-педагагічны комплекс

дзіцячы сад-сярэдняя школа”

 на ІІ паўгоддзе  2019/2020 навучальнага года

Дзень тыдня

Від заняткаў

Клас

Час правядзення

Настаўнік

Панядзелак

Урокі фізічнай культуры і здароўя

8

9.00-9.45

Стэльмах А.М.

6,4

10.00-10.45

Стэльмах А.М.

Саўчыц А.С.

11,3

10.55-11.40

Стэльмах А.М.

Хаміцэвіч А.У.

 

5,1

11.50-12.35

Хаміцэвіч А.У.

Стэльмах А.М.

10

12.55-13.40

Стэльмах А.М.

7

14.00-14.45

Стэльмах А.М.

Аб’яднанне па інтарэсах

“Спартыўныя гульні”

14.00-14.45

Хаміцэвіч А.У.

Аб’яднанне па інтарэсах

“Агульная фізічная падрыхтоўка”

 

18.50-20.30

 

Стэльмах А.М.

Аўторак

Гадзіны здароўя і спорту

 

10

9.00-9.45

Стэльмах А.М.

6

10.00-10.45

Стэльмах А.М.

Урок фізічнай культуры і здароўя

2

10.55-11.40

Крывашэй Р.Г.

Гадзіны здароўя і спорту

5,1

11.50-12.35

Стэльмах А.М. Хаміцэвіч А.У.

7

12.55-13.40

Стэльмах А.М.

Урок фізічнай культуры і здароўя

8

14.00-14.45

Стэльмах А.М.

 

 

 

Серада

 

 

 

 

 

 

Урок фізічнай культуры і здароўя

 

10

9.00-9.45

Стэльмах А.М.

5

10.00-10.45

Стэльмах А.М.

4

10.55-11.40

Саўчыц А.С.

6

11.50-12.35

Стэльмах А.М.

Гадзіна здароўя і спорту

8

12.55-13.40

Стэльмах А.М.

9

14.00-14.45

Стэльмах А.М.

Аб’яднанне па інтарэсах

“Спартыўныя гульні”

14.00-14.45

Хаміцэвіч А.У.

Чацвер

Урок фізічнай культуры і здароўя

 

1,2

9.00-9.45

Крывашэй Р.Г. Хаміцэвіч А.У.

9

10.00-10.45

Стэльмах А.М.

8

10.55-11.40

Стэльмах А.М.

 

11.50-12.35

.

7,4

12.55-13.40

Стэльмах А.М.

11

14.00-14.45

Стэльмах А.М.

Пятніца

Урокі фізічнай культуры і здароўя

 

9.00-9.45

 

 

10.00-10.45

 

2

10.55-11.40

Крывашэй Р.Г.

 

11.50-12.35

.

1

12.55-13.40

Хаміцэвіч А.У.

 

14.00-14.45

 

Гадзіна здароўя і спорту

4

15.00-15.45

Саўчыц А.С.

Субота

 

Фізкультурна-аздараўленчая і спартыўна-масавая  работа (па асобным плане)

жадаючыя

10.00-13.00

Стэльмах А.М.

 

 

свернуть